Over ons

Promanteq

Over ons.

Promanteq is een bedrijf dat bestaat uit enthousiaste en gemotiveerde professionals met een passie voor hun vak, die ruime ervaring hebben in verschillende branches. Door deze praktijkervaring hebben wij de kennis en de expertise om u optimaal te ondersteunen.

Wij ontzorgen. Op zijn Twents welteverstaan. Afspraak is dus nog echt afspraak. En contact nog echt direct contact. Via korte lijnen. Op basis van wederzijds vertrouwen, discretie en transparantie. Gericht op duurzame langjarige relaties. Met opdrachtgevers. Met kandidaten.
Dat alles letterlijk en figuurlijk vanuit ons hart: ons kantoor in Oldenzaal.

Wij zijn SNA gecertificeerd.

Ons team

Marc Olde Riekerink

De enige plek waar succes voor werk komt, is het woordenboek.

Mobiel: +31 6 22 78 88 12
Telefoon: + 31 85 029 02 25
E-mail: marc@promanteq.nl
LinkedIn: Marc Olde Riekerink

Wilma Olde Riekerink

Blijf trouw aan jezelf.

 

Mobiel: +31 6 10 42 64 89
Telefoon: + 31 85 029 02 25
E-mail: wilma@promanteq.nl
LinkedIn: Wilma Olde Riekerink

Mandy Hilgerink

Het is nooit te laat om te worden wat je had kunnen zijn.

Telefoon: + 31 85 029 02 25
E-mail: mandy@promanteq.nl
LinkedIn: Mandy Hilgerink

Selim Yılmaz

Vertrouwen als basis voor goede samenwerking.

Telefoon: + 31 85 029 02 25
E-mail: selim@promanteq.nl
LinkedIn: Selim Yılmaz

Nol Hertsenberg

Wees transparant en kom afspraken na.

Telefoon: + 31 85 029 02 25
E-mail: nol@promanteq.nl

Ruud Wekking

Je bent zo sterk en succesvol als je team is.

Mobiel: +31 6 11 76 18 20
Telefoon: + 31 85 029 02 25
E-mail: ruud@promanteq.nl
LinkedIn: Ruud Wekking

Ivo Lubbers

In theorie is er geen verschil met de praktijk. In de praktijk wel

Mobiel: +31 6 29 12 85 70
E-mail: ivo@promanteq.nl
LinkedIn: Ivo Lubbers

Zainab Talib

Een droom wordt niet werkelijkheid door magie; het kost zweet, vastberadenheid en hard werken

Mobiel: +31 6 18 85 75 22
E-mail: zainab@promanteq.nl
LinkedIn: Zainab Talib

Ronald Stark

Wees jezelf, alles is mogelijk als je maar durft

Mobiel: +31 6 53 99 09 15
E-mail: Ronald@promanteq.nl
LinkedIn: Ronald Stark

Kevin Döbber

Kevin Döbber

Leer niet om te werken, maar werk om te leren

E-mail: Kevin@promanteq.nl
LinkedIn: Kevin Döbber

Noortje

Woof woof woof woof woof.

Mobiel: van rubber en piept
Telefoon: + 31 85 029 02 25
E-mail: info@promanteq.nl
LinkedIn: Ik netwerk liever aan de wandel

Erkend Leerbedrijf

SBB

Yes! In juli zijn wij erkend door de Samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs Bedrijfsleven. Als Erkend Leerbedrijf bij de SBB kan Promanteq meewerken aan het opleiden van de volgende generatie.

Bij Promanteq staan ‘onze mensen’ centraal. Onze ambassadeurs, onze klanten en onze kandidaten. Een steentje bijdragen aan de opleiding van de nieuwe generatie mensen voelt dan ook als een logische stap. Zij krijgen de mogelijkheid zich verder te ontwikkelen. En wij natuurlijk ook.

Als bedrijf binnen een snel veranderende sector, ben je nooit uitgeleerd. We kijken er dus zeker naar uit om binnenkort stagiaires te mogen verwelkomen bij Promanteq.